Cieszyn
|
|
« : Listopad 09, 2012, 15:54:55 » |
|
1 kolejka Bydgoszcz 41 - 49 Zielona Góra Leszno 53 - 37 Częstochowa Tarnów 58 -32 Wrocław Gdańsk 49 - 41 Rzeszów Gorzów 53 - 37 Toruń
|
|
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 16:03:39 wysłane przez Cieszyn »
|
Zapisane
|
|
|
|
Cieszyn
|
|
« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2012, 16:19:35 » |
|
09.11.2012, Tarnów, I Kolejka Skrypt: Ekstraliga
Tauron Azoty Tarnów - Betard Sparta Wrocław 58:32
Tauron Azoty Tarnów: 9. Greg Hancock 14 (3,3,3,3,2) 10. Maciej Janowski [31] 5+2 (2*,2*,1,0) 11. Martin Vaculik [35] 7+2 (0,2*,1*,3,1) 12. Leon Madsen 11 (2,3,2,1,3) 13. Janusz Kołodziej [39] 13+1 (3,3,3,3,1*) 14. Jakub Jamróg [21] 6+1 (3,1,2*) 15. Kacper Gomólski [16] 2+1 (2*,0,0)
Betard Sparta Wrocław: 1. Nicolai Klindt 2 (0,1,0,1,-) 2. Tai Woffinden 5 (1,0,2,2,-) 3. Sebastian Ułamek [28] 7+2 (3,1*,2,1*,0,0) 4. Fredrik Lindgren 5 (1,2,0,2) 5. Tomasz Jędrzejak 11 (2,1,3,0,2,3) 6. Patryk Dolny 0 (0,0,0) 7. Patryk Malitowski [15] 2+1 (1,1*,0)
Bieg po biegu: 1. JAMRÓG (69,76) (B), Gomólski (D), Malitowski (C), Dolny (A) (5:1) (5:1) 2. HANCOCK (65,0), Janowski, Woffinden, Klindt (5:1) (10:2) 3. UŁAMEK (67,11), Madsen, Lindgren, Vaculik (2:4) (12:6) 4. KOŁODZIEJ (65,17), Jędrzejak, Malitowski, Gomólski (3:3) (15:9) 5. MADSEN (66,34), Vaculik, Klindt, Woffinden (5:1) (20:10) 6. KOŁODZIEJ (65,39), Lindgren, Ułamek, Gomólski (3:3) (23:13) 7. HANCOCK (64,7), Janowski, Jędrzejak, Dolny (5:1) (28:14) 8. KOŁODZIEJ (65,55), Woffinden, Jamróg, Klindt (4:2) (32:16) 9. HANCOCK (65,75), Ułamek, Janowski, Lindgren (4:2) (36:18) 10. JĘDRZEJAK (66,95), Madsen, Vaculik, Malitowski (3:3) (39:21) 11. KOŁODZIEJ (66,09), Woffinden, Ułamek, Janowski (3:3) (42:24) 12. VACULIK (66,3), Jamróg, Klindt, Dolny (5:1) (47:25) 13. HANCOCK (64,94), Lindgren, Madsen, Jędrzejak (4:2) (51:27) 14. MADSEN (66,81) (C), Jędrzejak (D), Vaculik (A), Ułamek (B) (4:2) (55:29) 15. JĘDRZEJAK (65,34) (C), Hancock (B), Kołodziej (D), Ułamek (A) (3:3) (58:32)
NCD: Hancock - 64,7 sek. w VII biegu
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Cieszyn
|
|
« Odpowiedz #2 : Listopad 09, 2012, 19:07:02 » |
|
09.11.2012, Bydgoszcz, I Kolejka Skrypt: Ekstraliga
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 41:49
Polonia Bydgoszcz: 9. Emil Sajfutdinow 16 (3,2,3,2,3,3) 10. Artiom Łaguta [26] 6+1 (1,1*,-,2,2) 11. Robert Kosciecha [30] 6+1 (0,1,-,3,1,1*) 12. Tomasz Gapiński [30] 2+1 (1,0,1*,-) 13. Krzysztof Buczkowski [35] 9+1 (1,3,2,2*,0,1) 14. Szymon Woźniak 0 (0,0,0) 15. Mikołaj Curyło 2 (2,0,0)
Stelmet Falubaz Zielona Góra: 1. Piotr Protasiewicz 12 (2,3,3,2,2) 2. Aleksandr Łoktajew [28] 3+1 (0,2*,1,-) 3. Rune Holta [26] 8+1 (3,1*,1,3,0) 4. Mikael Max [29] 4+1 (2*,2,0,0) 5. Andreas Jonsson 11 (3,3,3,2,0) 6. Adam Strzelec [18] 2+1 (1,0,1*) 7. Patryk Dudek [31] 9+1 (3,2*,0,1,3)
Bieg po biegu: 1. DUDEK (59,86) (C), Curyło (D), Strzelec (A), Woźniak (B) (2:4) (2:4) 2. SAJFUTDINOW (56,97), Protasiewicz, Łaguta, Łoktajew (4:2) (6:6) 3. HOLTA (60,06), Max, Gapiński, Kosciecha (1:5) (7:11) 4. JONSSON (58,25), Dudek, Buczkowski, Curyło (1:5) (8:16) 5. PROTASIEWICZ (59,16), Łoktajew, Kosciecha, Gapiński (1:5) (9:21) 6. BUCZKOWSKI (59,06), Max, Holta, Curyło (3:3) (12:24) 7. JONSSON (57,3), Sajfutdinow, Łaguta, Strzelec (3:3) (15:27) 8. PROTASIEWICZ (58,53), Buczkowski, Łoktajew, Woźniak (2:4) (17:31) 9. SAJFUTDINOW (57,03), Buczkowski, Holta, Max (5:1) (22:32) 10. JONSSON (57,32), Sajfutdinow, Gapiński, Dudek (3:3) (25:35) 11. HOLTA (58,93), Łaguta, Dudek, Buczkowski (2:4) (27:39) 12. KOSCIECHA (58,77), Protasiewicz, Strzelec, Woźniak (3:3) (30:42) 13. SAJFUTDINOW (58,03), Jonsson, Kosciecha, Max (4:2) (34:44) 14. DUDEK (59,27) (D), Łaguta (A), Kosciecha (C), Holta (B) (3:3) (37:47) 15. SAJFUTDINOW (56,82) (B), Protasiewicz (A), Buczkowski (D), Jonsson (C) (4:2) (41:49)
NCD: Sajfutdinow - 56,82 sek. w XV biegu
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Matejos
Nowy użytkownik
Reputacja 0
Wiadomości: 7
|
|
« Odpowiedz #3 : Listopad 11, 2012, 17:17:59 » |
|
11.11.2012, Gorzów, 1 kolejka Skrypt: Ekstraliga Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń 53:37 Caelum Stal Gorzów: 9. Matej Zagar [36] 9+3 (1,2*,1*,3,2*)10. Michael Jepsen Jensen 9 (3,3,2,1,0) 11. Tomasz Gollob [34] 3+1 (0,0,1*,2) 12. Krzysztof Kasprzak 10 (2,3,2,0,3)13. Niels Kristian Iversen 14 (2,3,3,3,3)14. Adrian Cyfer [14] 2+1 (2*,0,0) 15. Bartosz Zmarzlik [29] 6+1 (3,1,2*) Unibax Toruń: 1. Darcy Ward [33] 10+3 (2,1*,1*,2,3,1*)2. Norbert Kościuch 4 (0,2,2,0) 3. Davey Watt 1 (1,0,-,-,0) 4. Adrian Miedziński [30] 6+1 (3,1,0,1*,1)5. Chris Holder 14 (3,1,3,3,2,2)6. Emil Pulczyński 0 (u/ns,-,-) - kontuzjowany 7. Bartosz Pietrykowski 2 (1,u,0,0,1) Bieg po biegu: 1. ZMARZLIK (58,67) (D), Cyfer (B), Pietrykowski (C), Pulczyński (u/ns) (A) (5:1) (5:1) 2. JENSEN (57,72), Ward, Zagar, Kościuch (4:2) (9:3) 3. MIEDZIŃSKI (57,79), Kasprzak, Watt, Gollob (2:4) (11:7) 4. HOLDER (56,84), Iversen, Zmarzlik, Pietrykowski (u) (3:3) (14:10) 5. KASPRZAK (58,17), Kościuch, Ward, Gollob (3:3) (17:13) 6. IVERSEN (56,91), Zmarzlik, Miedziński, Watt (5:1) (22:14) 7. JENSEN (57,89), Zagar, Holder, Pietrykowski (5:1) (27:15) 8. IVERSEN (56,68), Kościuch, Ward, Cyfer (3:3) (30:18) 9. HOLDER (57,15), Jensen, Zagar, Miedziński (3:3) (33:21) 10. HOLDER (57,87), Kasprzak, Gollob, Pietrykowski (3:3) (36:24) 11. IVERSEN (56,71), Ward, Jensen, Kościuch (4:2) (40:26) 12. WARD (58,09), Gollob, Pietrykowski, Cyfer (2:4) (42:30) 13. ZAGAR (57,18), Holder, Miedziński, Kasprzak (3:3) (45:33) 14. KASPRZAK (58,03) (C), Zagar (A), Miedziński (D), Watt (B) (5:1) (50:34) 15. IVERSEN (56,15) (B), Holder (A), Ward (C), Jensen (D) (3:3) (53:37) NCD: Iversen - 56,15 sek. w XV biegu Ilość kolejek pauzy dla Emila Pulczyńskiego:
|
|
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 17:21:26 wysłane przez Matejos »
|
Zapisane
|
|
|
|
KuRaS
|
|
« Odpowiedz #4 : Listopad 12, 2012, 16:53:22 » |
|
12.11.2012, Gdańsk, 1 Kolejka Ekstraligi Skrypt: Ekstraliga Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów 49:41Lotos Wybrzeże Gdańsk: 9. Cameron Woodward [32] 9+1 (3,1*,2,3,0) 10. Maksim Bogdanow [30] 5+1 (0,2,1*,2) 11. Robert Miśkowiak 12 (3,3,3,2,1) 12. Tomasz Chrzanowski [29] 9+2 (2*,1,2*,1,3) 13. Dawid Stachyra [32] 10+2 (3,1,3,1*,2*)14. Marcel Szymko 1 (1,0,0) 15. Krystian Pieszczek 3 (3,0,w) PGE Marma Rzeszów: 1. Grzegorz Walasek [35] 11+1 (2,2,2,3,0,2*)2. Mariusz Staszewski [25] 2+2 (1*,0,1*,-) 3. Rafał Okoniewski 7 (0,3,0,3,1) 4. Peter Karlsson [27] 6+1 (1,2*,3,w) - kontuzjowany5. Jason Crump 11 (2,3,1,0,2,3)6. Kamil Prokop 0 (0,0,-) 7. Łukasz Sówka [18] 4+1 (2,1*,0,1,-) Bieg po biegu: 1. PIESZCZEK (62,92) (C), Sówka (D), Szymko (A), Prokop (B) (4:2) (4:2) 2. WOODWARD (59,37), Walasek, Staszewski, Bogdanow (3:3) (7:5) 3. MIŚKOWIAK (59,63), Chrzanowski, Karlsson, Okoniewski (5:1) (12:6) 4. STACHYRA (59,82), Crump, Sówka, Pieszczek (3:3) (15:9) 5. MIŚKOWIAK (59,88), Walasek, Chrzanowski, Staszewski (4:2) (19:11) 6. OKONIEWSKI (60,55), Karlsson, Stachyra, Pieszczek (w2) (1:5) (20:16) 7. CRUMP (60,34), Bogdanow, Woodward, Prokop (3:3) (23:19) 8. STACHYRA (60,19), Walasek, Staszewski, Szymko (3:3) (26:22) 9. KARLSSON (59,84), Woodward, Bogdanow, Okoniewski (3:3) (29:25) 10. MIŚKOWIAK (59,2), Chrzanowski, Crump, Sówka (5:1) (34:26) 11. OKONIEWSKI (60,9), Bogdanow, Stachyra, Crump (3:3) (37:29) 12. WALASEK (59,21), Miśkowiak, Sówka, Szymko (2:4) (39:33) 13. WOODWARD (60,13), Crump, Chrzanowski, Karlsson (w/u) (4:2) (43:35) 14. CHRZANOWSKI (59,8) (D), Stachyra (B), Okoniewski (A), Walasek (C) (5:1) (48:36) 15. CRUMP (60,02) (D), Walasek (B), Miśkowiak (C), Woodward (A) (1:5) (49:41) NCD: Miśkowiak - 59,2 sek. w X biegu ILOŚĆ KOLEJEK PAUZY PETERA KARLSSONA! - http://imageshack.us/photo/my-images/28/asdfml.jpg
|
|
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 16:56:13 wysłane przez KuRaS »
|
Zapisane
|
|
|
|
Cieszyn
|
|
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2012, 22:16:43 » |
|
13.11.2012, Leszno, I Kolejka Skrypt: Ekstraliga
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 53:37
Unia Leszno: 9. Jarosław Hampel [39] 12+3 (3,3,2*,2*,2*) 10. Jurica Pavlic [29] 10+1 (2*,1,3,1,3) 11. Troy Batchelor 6 (0,2,2,2) 12. Damian Baliński [30] 6+2 (1,1*,1*,3,0) 13. Przemysław Pawlicki 14 (3,2,3,3,3) 14. Piotr Pawlicki 4 (3,0,1) 15. Tobiasz Musielak 1 (0,1,0)
Włókniarz Częstochowa: 1. Kenneth Bjerre [31] 2+2 (0,0,1*,-,1*) 2. Scott Nicholls 8 (1,3,2,0,2) 3. Daniel Nermark 11 (3,3,1,2,1,1) 4. Mirosław Jabłoński [25] 3+1 (2*,1,0,-) 5. Grigorij Łaguta 10 (2,2,3,3,0,0) 6. Artur Czaja [15] 1+1 (1*,0,u) 7. Rafał Malczewski 2 (2,0,0)
Bieg po biegu: 1. PI. PAWLICKI (58,26) (A), Malczewski (D), Czaja (B), Musielak (C) (3:3) (3:3) 2. HAMPEL (55,7), Pavlic, Nicholls, Bjerre (5:1) (8:4) 3. NERMARK (56,87), Jabłoński, Baliński, Batchelor (1:5) (9:9) 4. PR. PAWLICKI (55,95), Łaguta, Musielak, Malczewski (4:2) (13:11) 5. NICHOLLS (56,88), Batchelor, Baliński, Bjerre (3:3) (16:14) 6. NERMARK (56,87), Pr. Pawlicki, Jabłoński, Musielak (2:4) (18:18) 7. HAMPEL (55,55), Łaguta, Pavlic, Czaja (4:2) (22:20) 8. PR. PAWLICKI (57,66), Nicholls, Bjerre, Pi. Pawlicki (3:3) (25:23) 9. PAVLIC (55,45), Hampel, Nermark, Jabłoński (5:1) (30:24) 10. ŁAGUTA (56,11), Batchelor, Baliński, Malczewski (3:3) (33:27) 11. PR. PAWLICKI (56,17), Nermark, Pavlic, Nicholls (4:2) (37:29) 12. ŁAGUTA (56,56), Batchelor, Pi. Pawlicki, Czaja (u) (3:3) (40:32) 13. BALIŃSKI (55,32), Hampel, Nermark, Łaguta (5:1) (45:33) 14. PAVLIC (56,65) (B), Nicholls (A), Bjerre (C), Baliński (D) (3:3) (48:36) 15. PR. PAWLICKI (55,63) (C), Hampel (A), Nermark (B), Łaguta (D) (5:1) (53:37)
NCD: Baliński - 55,32 sek. w XIII biegu
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|